Breskens D1- Ria-W/Cornboys D1 26-02-2013

Dit wordt eindelijk de eerste competitiewedstrijd die we gaan spelen, het is een ingelaste wedstrijd omdat we deze wedstrijd moesten verzetten ivm te weinig spelers. Dit betekent dat we de wedstrijd door de week moesten spelen, dus gingen we op een koude dinsdagavond richting Breskens met een handjevol ouders die zich allemaal moesten haasten van hun werk om op tijd weg te rijden. Ook dit keer hebben we eigenlijk niet genoeg spelers en deze keer zijn Marco en Thomas bereid gevonden om in te vallen.  Roy en Ruchil zijn  ziek en Youri en Ruben zijn nog geblesseerd. Het is altijd spannend zo’n begin van een nieuwe competitie want je weet nog niet wat je te wachten staat. Robin staat de eerste helft van de wedstrijd weer in het doel. Maar ze heeft nog niet veel te doen in het begin van de wedstrijd. Al gauw blijkt dat onze ploeg de overhand heeft op het veld .Het is Sven die al in de beginfase voor het doel van Breskens komt en de bal erin wil schieten, maar jammergenoeg gaat deze bal er net niet in. Even later is het Jakob die dan het eerste doelpunt kan scoren. De verdediging heeft het niet zo moeilijk vandaag met Alexandra, Mart en Rick en er zijn mooie combinaties te zien. Dan in de 15e minuut schiet Dylan met een mooie boog de bal achter de doelman van Breskens, het is 0-2.  Zijn broer denkt vlak voor rust, dat kan ik ook en door een fraaie combinatie van Dylan, Jakob  naar Jordy maakt hij het 3e doelpunt voor Ria/Cornboys. Dan is het rust en kan iedereen zich een beetje opwarmen. Na de rust komt Yoeri in het doel maar ook hij krijgt maar een enkel schot op doel en heeft dus een vrij rustig avondje. Het is weer onze ploeg die de aanval opzoekt , deze keer Marco die op het doel van Breskens schiet, maar helaas net  naast het doel. Jordy maakt een hattrick want ook nummer 4 en 5 komen van hem. Dan is het Thomas die vanaf de middellijn ruimte maakt en door een fraaie combinatie van Sven naar Marco die op zijn beurt Jordy aanspeelt zodat Jordy het laatste doelpunt van de wedstrijd scoort. Het wordt 0-6 , een mooie opsteker weer voor het begin van de competie.

Dit bericht is geplaatst in D1. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.