KORTE NABESCHOUWING VAN DUEL SV SLUIS – RIA WESTDORPE ZONDAG, 26 SEPTEMBER 2021

Op zondag 29 september 2021 speelde onze 1e selectie hun derde wedstrijd van het seizoen 2021-2022. Het betrof die dag een uitduel tegen SV Sluis. Voor de ploeg uit Sluis was deze wedstrijd al het 4de duel in de competitie. Ze hadden uit 3 duels 3 punten behaald. Ria Westdorpe had uit de eerste 2 duels 4 punten behaald. Winst voor de mannen uit Westdorpe zou dus zeer gunstig zijn. Dan zou het team op de ranglijst flink kunnen stijgen. Maar we moesten eerst maar eens zien hoe het op die zondag 29 september zou verlopen. De wedstrijd begon om 14.30 uur en de scheidsrechter was dhr. A. Bruggeman. De eerste helft was Ria Westdorpe voetballend beter dan SV Sluis, dat fysiek toch de boventoon voerde, maar de kansen waren toch voor het team van de mannen uit Westdorpe. In de tweede helft eigenlijk hetzelfde verhaal. De eindstand werd uiteindelijk 1-4 in het voordeel van Ria Westdorpe, maar deze uitslag had eigenlijk veel hoger moeten zijn. Maar het belangrijkste: wéér 3 punten erbij. Ons team heeft nu 7 punten uit 3 duels. 2x Winst, en 1x gelijkgespeeld. Komend weekend, op zondag 3 oktober, spelen we weer een thuisduel en dan is SDO’63 uit Lamswaarde onze tegenstander. Die wedstrijd moeten we kunnen winnen. De ploeg uit Lamswaarde staat momenteel op de 13de plaats in de rangschikking, met 3 punten uit 4 duels. Ria Westdorpe is door de winst op SV Sluis met stip gestegen naar de 4de plaats op de rangschikking, met 7 punten uit slechts 3 wedstrijden. Onze ploeg doet dus tot nu toe duidelijk mee om de bovenste plaatsen. Een compliment van mij voor het gehele team en de technische staf!!!!

                                                                                                  Harry Brouns

Dit bericht is geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.