Ria Westdorpe – vv Grenswachters, zondag 8-10-2017

Wedstrijdverslag van Ria Westdorpe – vv Grenswachters, zondag 8-10-2017

 Op zondag 8 oktober traden we aan voor een thuiswedstrijd tegen een oude bekende van ons: vv Grenswachters uit Putte. Deze ploeg hadden we 2 seizoenen geleden getroffen in de nacompetitie van de 3de klasse. Wij verloren toen uiteindelijk van de mannen uit Putte, en degradeerden naar de 4de klasse A van het zondagvoetbal district zuid 1. vv Grenswachters is uiteindelijk ook weer in de 4de klasse beland, en had dit seizoen een goede start. Ze wonnen hun eerste 2 duels en staan nu gedeeld met vv Groede op de 1e plaats in de rangschikking. Wij hebben onze beide eerste twee duels verloren, en staan op de 13de plaats met 0 punten. Afgelopen weekend op zondag 1 oktober was er een dieptepunt voor onze ploeg in Oostburg. Na met 1-3 te hebben voorgestaan, verloren we uiteindelijk deze wedstrijd nog met 4-3! Dat hadden de eerste 3 punten móeten zijn.

De scheidsrechter vandaag was dhr. R. Schoonen. Deze zondag lukte toch niet al te veel bij Ria Westdorpe, en vv Grenswachters was ons wederom de baas. De eindstand na 90 minuten was 1-5 voor de mannen uit Putte. Na 3 duels nog geen punt voor Ria Westdorpe, en de meeste tegengoals (12), samen met VIVOO. Komend weekend op zondag 15 oktober spelen we uit tegen NSV uit Nispen. Deze ploeg staat momenteel op de 5de plaats, met 6 punten uit 3 wedstrijden. Op zondag 8 oktober wonnen zij knap, uit bij vv Steen, met 1-2.

Wij staan nog steeds op de 13de plek, met 0 punten uit 3 duels. De opdracht voor onze ploeg is duidelijk: hard trainen deze week, en volgende week alles geven in Nispen, om eventuele punten te kunnen meenemen naar Westdorpe!!                                                                                                                                   Harry Brouns

Andere uitslagen in deze 4de klasse A op zondag 8 oktober, waren: IJzendijke-Nieuw Borgvliet: 3-2, Koewacht-Oostburg: 3-0, METO-Clinge: 3-0, ODIO-Groede: 5-4, Steen-NSV: 1-2, en WVV’67-VIVOO: 4-2.

De stand in deze klasse is nu als volgt:

Grenswachters 3-9 ODIO 3-4
METO 3-7 Oostburg 3-4
Koewacht 3-7 Clinge 3-3
Groede 3-6 Steen 3-1
NSV 3-6 Nieuw Borgvliet 3-1
WVV’67 3-6 Ria Westdorpe 3-0
IJzendijke 3-6 VIVOO 3-0

 

Dit bericht is geplaatst in Algemeen, RIA-W1. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.